Сте виделе олку добра копија на н95 8гб

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од Alfa Mobil Team, 4 јун 2008.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  туку што снимив едно клипче со многу добра копија од Златна Луна... само што картичката кога ќе ја ставам на кард ридер ми бара да ја форматирам, клипот е 35мб и сега чекам прво од Мобилен на компјутер преку блутут па потоа аплоуд на јутуб па верификација од јутуб па на форум ќе го закачам...
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  ееее за таква нокиа луна ти зборев златна сите кодови ги прима се исто е ... ама не е пошо е кинеска :D
  ај баш ме интересира што е како е ;)
   
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
 4. DA4E

  DA4E Член

  Член од:
  7 авг 2008
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
  Jas imav NOKIA BABIKEN TV go kupiv 22 000 denari skoro isti na N95 bese samo chinA verzion imase i antena da istajs i gledas TV ama se rasipa
   
 5. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  22000 денари си дал за кинески телефон?
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  ГРАБЕЖЖЖЖ на годината :!!!:
   
 7. .::SCORPION::.

  .::SCORPION::. Познат Член

  Член од:
  28 јул 2008
  Мислења:
  2.690
  Допаѓања:
  104
  Поени од трофеи:
  93
  За ваков 22000 ?
  [​IMG]
   
 8. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Јас ти кажав по мсн да не купуваш кинески, а ти се попали на тоа што можеш да гледаш TV.
  Епа сега гледај... :)
   
 9. Filipp

  Filipp Член

  Член од:
  28 јун 2008
  Мислења:
  574
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  хахаха
  ептен дриже си ја ебал работата....
  јас не давам за оригинал телефон 22000ден а камоли за кинески....

  А кинезите си ебале мајката,,,ке почнат и коли да праат копии...па ајде да те видам

  поздрав
   
 10. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Веќе имаат направено ... побарај по нет има доста копии на кинески коли
   

Сподели преку: