Стакло за Redmi Note 3 Pro

Дискусија во форумот 'Mi (Xiaomi)' започната од StalkeR, 19 ное 2017.

 1. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.624
  Допаѓања:
  1.864
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Ми треба стакло за телефонот. Пукна, другото си работи се.

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   

Сподели преку: