Стакло за HTC 8x

Дискусија во форумот 'HTC' започната од gagmkd, 12 ное 2015.

 1. gagmkd

  gagmkd Нов член

  Член од:
  12 ное 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  hTC
  РОМ/Верзија:
  8x
  Ме интересира каде можам да најдам стакло за HTC 8x и колку би коштало?
   

Сподели преку: