Со што сте се подновиле последно

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од username, 7 ное 2013.

 1. fenomenmk

  fenomenmk Познат Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  1.116
  Допаѓања:
  479
  Поени од трофеи:
  83
  Ako земам било комбинација ќе мора убрзан курс за правење на овие комбинации стримање торенти филмови 4к и остали тракатанци.
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 2. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Нема проблем ...


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
 3. fenomenmk

  fenomenmk Познат Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  1.116
  Допаѓања:
  479
  Поени од трофеи:
  83
  [​IMG]
  Што би рекол Оли, телевизорче :)
  Sony KD 65-XE9305


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На NikS, mushovlae и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 4. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Па па па ... ај честито Х1 extrime


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
  На fenomenmk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.895
  Допаѓања:
  2.451
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  [​IMG]
  <3
   
  На NikS, StalkeR, OLI-HAUG и уште 9 други им се допаѓа ова.
 6. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.536
  Допаѓања:
  877
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Sa pare eshte?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 7. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  226
  Допаѓања:
  347
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Nexus 5 D 821 32 GB white - aliexpress (119 $)
  2018-05-16-343.jpg 2018-05-16-344.jpg 2018-05-16-346.jpg 2018-05-16-347.jpg
   
  StalkeR, DigitalDreamer, goran и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  226
  Допаѓања:
  347
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Bluetooth slide keyboard case (eBay - 18 $)
  IMG_20180526_133231.jpg IMG_20180526_133756.jpg IMG_20180526_134101.jpg IMG_20180526_134300.jpg
   
  На filipkir, zokimk и goran им се допаѓа ова.
 9. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.895
  Допаѓања:
  2.451
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  [​IMG]
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.445
  Допаѓања:
  2.971
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  шо е ова бе? :D
   

Сподели преку: