Со што сте се подновиле последно

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од username, 7 ное 2013.

 1. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.711
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Не не , ова е најнова 5-та генерација со 10х fusion чип со подршка 4К резолуција и кулерче во него и кога е купено е со иос 11 верзија и отсанува дали ќе има ЏБ тоа ќе видиме ?? Мислам за AppleТV
  http://m.pangu8.com/jailbreak/11.1/

  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
  Последна промена: 11 ное 2017
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.297
  Допаѓања:
  730
  Поени од трофеи:
  113
  Значи нема шанси? Кога е излезен последниот џејлбрејк за ЕплТиВи?
   
 3. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.711
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Кога ќе има ЏБ за ајфони,ајпади,ајподи и тоа важи и за apple tv инаку на јутуб ќе видиш колку има ЏБ за tv


  Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
   
 4. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.297
  Допаѓања:
  730
  Поени од трофеи:
  113
  Колку де? Гледам само за некои стари модели
   
 5. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.711
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Трпение и сега единствено решение е на ПЦ-то да инсталирам виртуелен Мак ОС и преку него ќе терам


  Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
   

Сподели преку: