Со што сте се подновиле последно

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од username, 7 ное 2013.

 1. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.274
  Допаѓања:
  2.803
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Pane-G, brzi82, goran и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. ogiogi

  ogiogi Активен Член

  Член од:
  21 јун 2010
  Мислења:
  115
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  IMG_20170821_203627.jpg IMG_20170923_160539.jpg
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.876
  Допаѓања:
  2.427
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  AmazfitPace.png
  Пријатно изненаден.
   
  На Kapistec, goran, Torte Mobile и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.964
  Допаѓања:
  3.908
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Update на Gear S2 Classic ... црвени sexy sport рачкици :)

  Screenshot_20171104-181722.png Screenshot_20171104-181731.png
   
  Todor91, Kapistec, DigitalDreamer и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.964
  Допаѓања:
  3.908
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Samsung 49" Curved TV

  [​IMG]
   
  На Dzepar, mushovlae, Pane-G и уште 7 други им се допаѓа ова.
 6. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.496
  Допаѓања:
  2.569
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  @Torte Mobile осети бенефит нешто од свиениот екран?
   
 7. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.313
  Допаѓања:
  734
  Поени од трофеи:
  113
  Отсјај?
   
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.964
  Допаѓања:
  3.908
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Има подобри агли на гледање, на стандарден се губи сликата, како отсјај има не е прегледна или темна доаѓа на овој е подобро
  баш беа изложени еден врз друг со обичен таква серија на самсунг, генерално тоа е разликата
   
 9. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.728
  Допаѓања:
  1.327
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  [​IMG]
  [​IMG]

  Apple TV 4K и чекам ЏБ за него


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
  На El_Makedonero и goth50 им се допаѓа ова.
 10. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.313
  Допаѓања:
  734
  Поени од трофеи:
  113
  Има најави за џејлбрејк? Мислам застанаа на многу стар хардвер со ЏБ за Епл ТВ. Или грешам?
   

Сподели преку: