Со што сте се подновиле последно

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од username, 7 ное 2013.

 1. El_Makedonero

  El_Makedonero Искусен член

  Член од:
  6 јан 2010
  Мислења:
  1.441
  Допаѓања:
  1.078
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  РОМ/Верзија:
  8.3
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Pane-G, fenomenmk, raperot и уште 10 други им се допаѓа ова.
 2. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  ^^ ѕверка
   
  На El_Makedonero му/ѝ се допаѓа ова.
 3. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.624
  Допаѓања:
  1.864
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  У саботата, од Анхоч. :)
  [​IMG]

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На Pane-G, Bumblebee, Ilija и уште 7 други им се допаѓа ова.
 4. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.550
  Допаѓања:
  1.036
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Со здравје да го користиш. Колку и од каде го зема 5x и има ли голема разлика од Fenix 3? Некои импресии?
   
  На fenomenmk и Dzepar им се допаѓа ова.
 5. fenomenmk

  fenomenmk Познат Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  479
  Поени од трофеи:
  83
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На brzi82, El_Makedonero, MacedonianBoy и уште 5 други им се допаѓа ова.
 6. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.151
  Допаѓања:
  1.624
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Создравје да си го служиш,од каде го зема и шо цена?

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
 7. El_Makedonero

  El_Makedonero Искусен член

  Член од:
  6 јан 2010
  Мислења:
  1.441
  Допаѓања:
  1.078
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  РОМ/Верзија:
  8.3
  5x?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 8. fenomenmk

  fenomenmk Познат Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  479
  Поени од трофеи:
  83
  Да 5x.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На El_Makedonero му/ѝ се допаѓа ова.
 9. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.624
  Допаѓања:
  1.864
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Сет, дилерска. Замена за MasterKeys комбото.

  [​IMG]
   
  Dzepar, goran, Bumblebee и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.973
  Допаѓања:
  3.912
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Samsung Gear S2 Classic

  [​IMG]
   
  На AlexM, goran, Kapistec и уште 6 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: