Со што сте се подновиле последно

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од username, 7 ное 2013.

 1. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.835
  Допаѓања:
  1.719
  Поени од трофеи:
  178
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На brzi82, goran, Ilija и уште 13 други им се допаѓа ова.
 2. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  188
  Допаѓања:
  314
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Nokia E7 silver (full set) од aliexpress за 94 $ :)
  IMG_20170509_133537.jpg IMG_20170509_133630.jpg IMG_20170509_133730.jpg IMG_20170509_134005.jpg
   
  На krkac, El_Makedonero, Pane-G и уште 6 други им се допаѓа ова.
 3. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.698
  Допаѓања:
  1.313
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
 4. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  188
  Допаѓања:
  314
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Не платив царина... Мислам дека царина се плаќа за пратка над 100 долари :)
   
  Последна промена: 9 мај 2017
  На Todor91 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.532
  Допаѓања:
  1.024
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S8+
  Skott Sub Comfort 20 Men Hybrid (City bike)
  Webp.net-resizeimage.jpg
   
  Последна промена: 20 мај 2017
  На raperot, DigitalDreamer, StalkeR и уште 13 други им се допаѓа ова.
 6. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.162
  Допаѓања:
  5.486
  Поени од трофеи:
  258
  Убаво Точаче :) Честито...
  Колку го зема и од каде...


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
  На Bumblebee и Kapistec им се допаѓа ова.
 7. Publishermkd

  Publishermkd Член

  Член од:
  20 окт 2011
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  72
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  iPhone 7 Plus
  РОМ/Верзија:
  iOS 10.3.2
  iPhone 7+ 128 гига
   
  На Bumblebee, Ilija, mushovlae и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.532
  Допаѓања:
  1.024
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S8+
  Фала друже, да си купиш што сакаш. Иначе земен е од Вучко а го земав поради што е сити верзија и не постои поголем (по габарит) во МК. Редовна цена 41.500 а со попуст 33.000 и плус субвенции 4.000 во тотал 29.000.
   
  naumdb, mushovlae, OLI-HAUG и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.162
  Допаѓања:
  5.486
  Поени од трофеи:
  258
  Цената е Топ ... :)  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
  На Kapistec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. naumdb

  naumdb Познат Член

  Член од:
  29 ное 2008
  Мислења:
  599
  Допаѓања:
  421
  Поени од трофеи:
  63
  Benq GW2270H

  [​IMG]
   
  На krkac, Kapistec, ivan88 и уште 5 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: