Со што сте се подновиле последно

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од username, 7 ное 2013.

 1. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.536
  Допаѓања:
  877
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Инспириран од новиот iPad што си го зедов денеска а во темата за нов мобилен не е соодветно да се пофалам отворам ваква тема (која веке има слична на други наши форуми), и каде што секој може да си каже со што се подновил последно време од било која област и да биде нешто интересно, да не биде вчера си купив боксерици 3 за 100 и сл.

  Инаку не побарав тука дали има слична тема, ако има спојувајте.
  Инако покрај за фалење темава е и малце потребна пошто ќе видиш од некој што купил нешто интересно па може и ти ќе си купиш. Башка може да има размена на инфо од каде и колку е нештото купено и сл.

  [​IMG]


  Па повелеле
   
  На Ilija, Torte Mobile и krale им се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.981
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Бидете сериозни и постирајте само технологија ... без глупости зошто се ќе се брише
   
 3. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Aбе мислам ќе биде интересно и пошироко - пример некој купил кола, мотор, итн.

  Вака ќе постираат само технологија: нова пегла, нов тостер, нова микробранова... :)
   
  На Pane-G и username им се допаѓа ова.
 4. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.647
  Допаѓања:
  1.181
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Нарачано. Чекам да стигне од Холандија :)

  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На krale и goth50 им се допаѓа ова.
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.981
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Да ... ама ти не ги прочита мислењата што ги избришав :) кој боксерици, поткошуља у ве израз бла бла
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mobilefanatic

  Mobilefanatic UniqueMember

  Член од:
  10 јун 2010
  Мислења:
  430
  Допаѓања:
  45
  Поени од трофеи:
  28
  [​IMG]
   
  Pane-G, AlexM, StalkeR и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.134
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208

  Еј? Што работиш бе? :) И колку се опрчи?
   
 8. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.505
  Допаѓања:
  2.582
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  за Валијант снимател на филмови за возрасни :)
   
  Bumblebee, Pane-G, BokUre и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.134
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
  И ќе му ги праќа на ВОАХ да ги гледа на 1080п дисплејот на г2 и ќе вика дека има најбоље слика.

  Ау да, само не ми кажувајте дека 3000 линии од видеото нема да ги гледа :)
   
  Bumblebee, OLI-HAUG, krale и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.505
  Допаѓања:
  2.582
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  [​IMG] ја вакви земав чисто ќеф да си направам за сеа гласни се...

  @Darentie ало ноте 3 снима 4к ти камери ми зимаш.... цццц
   

Сподели преку: