Софтвер на кинеска N96

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од Viximus, 6 дек 2009.

 1. Кискино

  Кискино Pass me the amo ...

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Какви апликации/игри/теми може да се стават на овој телефон и како, а и на кој начин да напраам телефонов да го користам како вебкамера, гледам има таква опција, но на компјутеров ми вели дека нешто неможе.

  Поздрав!
   
 2. Кискино

  Кискино Pass me the amo ...

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  :help:
   

Сподели преку: