Сони Ериксон т3

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од Tomas Jovanov, 23 дек 2014.

 1. Tomas Jovanov

  Tomas Jovanov Член

  Член од:
  24 јун 2008
  Мислења:
  129
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
  Имам проблеми со инсталирање на апликации.
  Сакам да ги ставам во картица (sd), ама немам појма што треба да направам (флешување ако треба и др.)
  Фала однапред
   
 2. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.278
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  Тешко. Ако е како xperia M, ќе се окозиш, башка ќарот не е којзнае колку голем...
   
 3. Tomas Jovanov

  Tomas Jovanov Член

  Член од:
  24 јун 2008
  Мислења:
  129
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
  De Be so taka treba da ima ama nemozam da najdam nisto na net
   
 4. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.278
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  Сони некакко слабо со поддршка. Шиткај, земи си нешто друго што има добра поддршка (Xiaomi :) и бркај работа
   
 5. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  После купувањето на Xperia U и ужасното искуство со него, никогаш нема да купам сони телефон.
   
  На Ilija му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: