Совет?

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson Xperia [X10-mini-pro]' започната од CopE, 18 мај 2012.

 1. CopE

  CopE Активен Член

  Член од:
  18 јул 2009
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  33
  Поени од трофеи:
  28
  Доколку некој користи х10 мини про и знае,ако може да ми каже некој скоро апдејтуван и стабилен РОМ,кој не бара отклучет Bootloader и кој во себе го има вметнато дуалтачот.. :)
   

Сподели преку: