ИНФО Собиранка

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 13 мар 2015.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Мејкер и Бокуре карши карши седеа :)
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 2. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  a sto ako sedel mejker ?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Војвода

  Војвода Исфрустриран Неуспешен Тип

  Член од:
  11 авг 2012
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  1.462
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Mi5
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8 Global dev
  Хаха па Том и Џери, ти текнува ? :D

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На the_maker му/ѝ се допаѓа ова.
 4. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  jas si ziveam so mejker ot, ne go gledam kako xiaomi tuku kako covek.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Pane-G, the_maker и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 5. Војвода

  Војвода Исфрустриран Неуспешен Тип

  Член од:
  11 авг 2012
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  1.462
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Mi5
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8 Global dev
  Ц ц ц, никој не сфати...
  Нема везе. :)

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  доста му го пушиш...

  ахахах ццц
   
 7. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  Јас ѕиркам од темницата, не се гледам

  Sent from my MI 5
   
 8. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  ti si glaven ostaj me mene ;) ajfon koristam :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 9. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397

Сподели преку: