ИНФО Собиранка

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 13 мар 2015.

 1. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Ова нешто Крале му дава насоки за форумот...Ајфон си е Ајфон.
  А Бокуре уче :).  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На ivan88 и the_maker им се допаѓа ова.
 2. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  Mi se najjaci, ebate ajvanot..
   
  На NikS, Bumblebee, psyside и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  [​IMG]

  Tvoeime na pljeskavicu nosim

  Sent from my MI 5
   
  На Kapistec, Pane-G, NikS и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Нешто како Цицка да гледам да не има некое Пиче со вас брее ... :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Не се ставаат слики од свинско ребренце, колбасичка, нафора, шарска итн ова време бе ало...


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На the_maker му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Само на тастатура ве бива... Тоа е...

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  На Gajche и the_maker им се допаѓа ова.
 7. Војвода

  Војвода Исфрустриран Неуспешен Тип

  Член од:
  11 авг 2012
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  1.462
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Mi5
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8 Global dev
  [​IMG]
   
  На fenomenmk, Kapistec, Pane-G и уште 9 други им се допаѓа ова.
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Замисли го оли меѓу нив..  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Лесно е за Оли за ситни работи критикува што не чини инаку меѓи нив еве
  [​IMG]


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
  На the_maker, OLI-HAUG и Војвода им се допаѓа ова.
 10. Војвода

  Војвода Исфрустриран Неуспешен Тип

  Член од:
  11 авг 2012
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  1.462
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Mi5
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8 Global dev
  А замисли место Крале да седеше Мејкер ? :D хахахах

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   

Сподели преку: