ИНФО Собиранка

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 13 мар 2015.

 1. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  После немојте да викате дека не идеме на собиранки.
   
  На the_maker, dino_bt и krale им се допаѓа ова.
 2. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  ti poveruvav :) za malce hehe


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  1.978
  Допаѓања:
  1.580
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung S7 Edge
  Бандо се собравте ли? :) Како скарата?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На христијан и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 4. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Ајде клавај слики


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 5. raperot

  raperot Познат Член

  Член од:
  28 јан 2010
  Мислења:
  430
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  63
  Јас сум на одмор, иначе ќе дојдев да запознаам некои членови

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 6. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На NikS, Dzepar, psyside и уште 9 други им се допаѓа ова.
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  На NikS, христијан, Dzepar и уште 7 други им се допаѓа ова.
 8. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Лапачкиве е за сите или некои одредени ВИП лица ???


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 9. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Дај една групна да видам колку сте остарени од минатиот пат

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
  На StalkeR и Војвода им се допаѓа ова.
 10. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  На Kapistec, Pane-G, христијан и уште 7 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: