ИНФО Собиранка

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 13 мар 2015.

 1. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Кажете ми кое време ке седнувате и кај се наоѓа меаната на Бокуре, можно е да наминам утре, али не обеќам.

  Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk.
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Гуглај гостилница Буцо ,ја имаш на гугл мапс... Накај 9 иначе..

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  На StalkeR му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Иначе таман ти е до 8 си на работа до 9 и 15 ќе дојдеш кај буцо :)

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Јас иам ми5 ама иам тема со иос, тоа се важи така?

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  На ivan88, Војвода и krale им се допаѓа ова.
 5. KakoDaNe

  KakoDaNe Искусен член

  Член од:
  27 јан 2013
  Мислења:
  807
  Допаѓања:
  746
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Iphone 6s 16g Gray
  РОМ/Верзија:
  9.0.2
  После 2ри и јас идам ако прајте собиранка. Тамам успат кој сака го земам од Бт нагоре се шо е успат нека се пријави :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На dino_bt, the_maker и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 6. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Ај што иам за учење, него и болен паднав.. Така да јас нема шанси да дојдам.
   
 7. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Лупај витамин ц, големи дози по 3-4 таблетки на ден, секој 2-3 саата по 1. Ѓумбир ако имаш исто, со мед и лимон.
   
  Dzepar, Bumblebee, христијан и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  Ако сака некој да го зимам нека пише со време, некаде пред 9 би тргал...
   
  На Bumblebee и psyside им се допаѓа ова.
 9. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Убаво да си поминете. Не сум ироничен иначе.
   
  На Dzepar и krale им се допаѓа ова.
 10. KakoDaNe

  KakoDaNe Искусен член

  Член од:
  27 јан 2013
  Мислења:
  807
  Допаѓања:
  746
  Поени од трофеи:
  158
  Телефон:
  Iphone 6s 16g Gray
  РОМ/Верзија:
  9.0.2
  Моуууу доктор оф боли имаме тука :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: