Собиранка 6 Јуни 2013 Официјално

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од BokUre, 1 јун 2013.

 1. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  GSM Macedonia Собиранка 06.06.2013та
  Населба Илинден кај Бокуре во кафана - Буцо.

  Пријавете се тука или по приватна порака кај некој од организаторите и администраторите.


  e-mail: gsmhacking@live.com за повеќето форумџии се организира и превоз од Карпош, Центар, Водњанска и Аеродром.
  logo.png
   
 2. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.175
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  208
  Туѓината пуста да остане, таа од собиранката ме раздели :(
  Убав помин на сите.

  Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
   
  На ilche11 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cemak_magnet

  cemak_magnet Активен Член

  Член од:
  9 дек 2011
  Мислења:
  303
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  28
  абре кај сред недела, па и навечер, како да стасам јас да дојдам да се видиме и да поседиме, па да си одам назад за Прилеп, и одма другиот ден на работа ?
  Многу тешко изводливо
   
 4. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Е ај бе на доручек да се најдеме... хаха...
   
 5. cemak_magnet

  cemak_magnet Активен Член

  Член од:
  9 дек 2011
  Мислења:
  303
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  28
  ај ај , јасно ми Крале дека вие скопјаните си се дружите само со скопјани не мораш да се правдаш
  љољ ! :p
   
 6. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Ех поубаво ќе беше да биде во сабота вечер да правиме собиранка и таман за во неделе да си одмараме :(


  Испратено од iPad 3 со Tapatalk HD
   
 7. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Па да се дружевме само со Скопјани, од кај Бокуре у комбинација? :)
   
  На Derrick Rose, Misko6000, BokUre и уште 3 други им се допаѓа ова.
 8. cemak_magnet

  cemak_magnet Активен Член

  Член од:
  9 дек 2011
  Мислења:
  303
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  28
  Сакате да го асимилирате него затоа ахаххахахахахахаха
  logo.png
   
 9. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  минатиот пат беше понеделник хаха

  зошто четврток ? крале за викенд не е тука а мене петок мине роденден и нема да можам јас :)

  Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
   
 10. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  А каде ќе биде собиранката и дали сум поканет? ?


  Испратено од iPad 3 со Tapatalk HD
   

Сподели преку: