Собиранка 2014

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 5 ное 2014.

?

Кој ден?

 1. 10.11 Пон

  9,1%
 2. 11.11 Вто

  9,1%
 3. 12.11 Сре

  9,1%
 4. 13.11 Чет

  72,7%
 5. друг, ке наведам у коментар

  0 гласови
  0,0%
 1. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Сликано со тостер од кујна. (e.g. nexus 5) :)
   
 2. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Без HDR + тоа е :D
   
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Требаше со твојот нов телефон самсунг галакси с5 да сликаш, можеби подобри ке искочеа?
  Зашто не им се пофалиш за луѓето?:oops::pos::confused:
   
  На Pane-G, psyside и krale им се допаѓа ова.
 4. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Самсунг си е самсунг.
   
 5. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Jas inspiriran od xiaomi telefonite vcera eve sum so nov rom, miui, pa kje vidime kako kje se pokaze... sega za sega sum prezadovolen, so isklucok na nemanjeto na kirilicna tastatura...

  [​IMG]
   
  На the_maker и krale им се допаѓа ова.
 6. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Нема ли некој сликано поубава слика со микробранова од кујна.... од тој твојот бренд...
  Пример еве од тебе некоја ...
   
  На the_maker му/ѝ се допаѓа ова.
 7. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Реално iPhone 6, ќе го изеде за доручек Nexus 5 во ниска осветленост, поготово без HDR+ нема логика да се споредуваат.
   
 8. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  1.978
  Допаѓања:
  1.580
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung S7 Edge
  Е па Оли да беше ти ќе сликаше со нокиата, здравје поарна. :)
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 9. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Нејќев да сликам со С5ката, не ми личи :)
   
  На the_maker и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 10. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  [​IMG]

  A eve posle, do 3 :) :) prvata taa slika gore bese od mojata mikrobranova :) :)

  Sent from my MI 4W
   
  Pane-G, христијан, OLI-HAUG и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: