Смешни слики

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од Jane, 18 фев 2008.

 1. #samurai#

  #samurai# Член

  Член од:
  14 авг 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  RN3P
  [​IMG]
   
  На NikS, krkac и Ilija им се допаѓа ова.
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  [​IMG]
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 4. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 5. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
  На NikS и hensk им се допаѓа ова.
 6. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 7. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  Кога со една слика би се опишало летото тоа би било вака.. :D
  [​IMG]
   
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 8. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  51087997_2135593546770470_6034650434969272320_n.jpg
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: