Смешни Клипови

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од Jane, 8 мар 2008.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  Не ми е јасно како можат вакви луѓе да се раѓаат. Веројатно сте ги гледале клиповиве. Не ми е јасно со која цел се пријавуваа ваквите луѓе? Свесни ли се дека после емисијата нивниот клип ќе го гледаат стотици илјади луѓе? Можеле барем текстот на песните да го отворат и да прочитаат како идат зборовите, а не да пеат "Кен Лии":pos: .

  Ken Lee
  [MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=FQt-h753jHI[/MEDIA]
  Michael Jackson
  [MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=kCZ8y6ZUNpo[/MEDIA]
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  леле ова кен лиииииии е најдобро до сега :pos::pos::pos:
  првото клипче мора да го гледате :!!!:
   
 3. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Јас општо емисијава на секаде во светот ја нарекувам наместо Идол - Идиоти! па сега вие видете зошто :) Поздрав:)
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  Па немора да значи. Тие што се добри си тераат понатака, обините не ги ни знаеме дека постојат, а ваквите идиотите најпознати се, ги има на клипчиња по сите форуми и се најславни:D
   
 5. Божино

  Божино Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Ами дали ова личи на нешто:

  [media]http://youtube.com/watch?v=1R9bMzE7-6g&feature=related[/media]

  [media]http://youtube.com/watch?v=UUX_cpcsYoI&feature=related[/media]

  [media]http://youtube.com/watch?v=t2nVZzKEd5c&feature=related[/media]

  [media]http://youtube.com/watch?v=inu1_mUiTyU[/media]

  Taa на крајот е лудило :pos:


  А еве на Американски идол:

  [media]http://youtube.com/watch?v=MQ7QmLd2eVg[/media]

  Bombs away :pos:
   
 6. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  Не ми се верува. Зема сред пеење престана носот да го почеша:pos:
   
 7. sapun

  sapun Нов член

  Член од:
  9 мар 2008
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  lele ovaa! i totally just farted! kreten

  ====================================

  i lele ona debelono kaj 3tiot klip! lele kakva budala ne mi se veruva lol lol lol

  Едитирано од Модератор: Во иднина, не пишувај постови едно под друго, се што сакаш да напишиш, напиши во еден пост, ќе собери ;). Се најдобро :)
   
 8. Vlady

  Vlady Joker

  Член од:
  2 мар 2008
  Мислења:
  179
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  Сте чуле ли некогаш за Michael Winslow?

  Доколку не сте слушнале за овој човек сигурно сте гледале некој од неговите филмови.Инаку глуми во сите 7 дела на Полициска Академија (Police Academy) каде освен глумата користи и различни звуци па еве за тие што не знаат што се може да направи овој човек еве нека погледнат. [media]http://youtube.com/watch?v=rapQfbWylGs[/media]
  [media]http://youtube.com/watch?v=3yAlq1wqoXc[/media]
  [media]http://youtube.com/watch?v=oO0RjErOYVY[/media]
  [media]http://youtube.com/watch?v=lUvqt-AsRB0[/media]
   
 9. Xipofikcilus

  Xipofikcilus Нов член

  Член од:
  11 мар 2008
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  не ги гледам,дека ке се изнервирам и ке кршам тастатура.
  малце ми треба.
  каков народ ејј
  море батали народ,каква младина.ццц
   
 10. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.536
  Допаѓања:
  1.776
  Поени од трофеи:
  358
  Мора и овој идиот да го погледнете.

  [MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=34686AuqCTM[/MEDIA]
   

Сподели преку: