Смајлиња

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од ViRuS, 18 мар 2008.

 1. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  го преправивме тоа шо беше ГЛУП сега е преправено на :ГлуП: Г л у П

  А како трето ако не сакаш да имаш смајлиња во постот штиклирај го доле тоа шо е

  [​IMG]  :НеареН: :НеареН: :НеареН: :НеареН: :НеареН: :НеареН:
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Значи пак не сфаќаш. САКАМ смајлиња, ама сакам ЈАС КОГА ЌЕ САКАМ, а не при нормално куцање да ми се појавуваат сами зашто си ставиш такви лоши шорткати:)
   
 3. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  ДОБРО јас тоа ти го кажав во случај да не сакаш :)

  Иначе додадено е и уште едно смајли Т.Е. заменето е старото и ставено е едно големо смајли али многу лудо :S
   

Сподели преку: