Смајлиња

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од ViRuS, 18 мар 2008.

 1. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  :!!!:Јас додавав до сега смајлиња, едно педесетина:!!!:

  Ако некој има предлог за смајлиња нека ги прати тука и ќе ги прикачиме доколку одговараат на потребите
   
 2. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  :Чао::Незнам::Google::ЗачепИ::А?::НЕ::D:ТелефоН::mad::НеареН:
   
 3. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  :eek::rolf::Лево::Десно::OSX::p:Панк::Јеееееее::oops:
   
 4. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  :(:КљуЧ::Слушалки::Идеја::Хитлер::LinuX::ГлуП:;):XP::ЗлобеН:
   
 5. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  :Ахам::D:palm::help::Кома::!!!::СраМ::ЧитаЈ::beer::???:
   
 6. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  :Заебава::):ViRuS::...::ОФТОПИК::(:Го Сакам::Го Сакам::сПијам:
  Овие се од мене, а ова е СПЕЦИЈАЛНО ЗА ФОРУМОВ :Добра Ноќ:
   
 7. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  1. Темава ја преместив во овој подфорум за да ја гледаат сите членови и да пишуваат предлози, а не само ние.
  2. Сите шорткати или како и да ги наречам мора да почнуваат со : и да завршуваат со : За да не се пишуваат по грешка. Значи пишувам ГЛУП и одма ми искача смајлито, а да речеме несакам да ми стои тоа смајли:) Ме сфати?
  3. И не бриши стари смајлиња, зашто тие што си ги избришал, во постовите останал само текст кој глупо личи :bega:
   
 8. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Ако приметеше сите имаат големи и мали букви... и плус Вбулетинот е Кеј сензитивен така да нема да има никакви проблеми со тоа ако нема Дветочки на крајот од Лево или од Десно Хитлер

  И наденен пат кога ќе поправаш смајли пази шо ќе пишеш зошо ГЛУП се ПИШУВА СО Г а не со ЛгуП
   
 9. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Јас сум ГЛУП или ги смени кратенките.Незнам Преска пишав ГЛУП и искочи сликичката.:hammer: затоа и прокоментирав. Во секој случај вака ЛГУП ако е така не смета:D
   
 10. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Ги едитирав сите смајчиња. Од сега па натака СИТЕ СМАЈЛИЊА ЌЕ БИДАТ :СМАЈЛИТО: на овој принцип запишани помеѓу дветочки запишани. Премногу грешки се прават непотребни, и кога сакам и кога нејќам смајли ак искача смајли зашто си ставил смајлињата да се покажуваат за секој збор како што го изговараме и така се губи прегледноста на постот.:ЧитаЈ:
   

Сподели преку: