Слушалки за Сони Ериксон HPM

Дискусија во форумот 'Дополнителна опрема' започната од ilche11, 14 окт 2014.

 1. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  217
  Поени од трофеи:
  63
  Купувам слушалки нови или половни само да бидат фабрички а не копии безвезни за старите сони ериксон модели со приклучок к750, hpm-70 или 77 ако има некој нека повели
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Пиши на ПП колку нудиш за HPM-70 црни НОВИ НЕОТПАКУВАНИ, како што следувале фабрички, ти ќе си ги отпакуваш прв :)
   

Сподели преку: