Слики од членовите на форумов

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Alfa Mobil Team, 11 мар 2008.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  ејј од авион се гледа класичен сељак ццц каде бе така :)
   
  На hensk и gug1 им се допаѓа ова.
 2. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  @Bumblebee шо е сеа оваа љубомора на славата парите и жените на бокуре хаххаха
   
  На hensk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Го опљачкаа не е више богат нема пари, затоа вака се облака :))

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На hensk му/ѝ се допаѓа ова.
 4. SaleSk

  SaleSk Познат Член

  Член од:
  16 јан 2010
  Мислења:
  579
  Допаѓања:
  405
  Поени од трофеи:
  63
  Еве и од мене една, да не не се препознаеме :)

  [​IMG]
   
  На христијан, Kapistec, DigitalDreamer и уште 7 други им се допаѓа ова.
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.496
  Допаѓања:
  2.976
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Веслање на Езеро Доспат, 1400 метри надморска височина, 16 степени температура во средина на Август :)

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Pane-G, mushovlae, христијан и уште 7 други им се допаѓа ова.
 6. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  12417918_1112281255450173_7510892568177223577_n.jpg
   
  На Pane-G, Ilija, христијан и уште 6 други им се допаѓа ова.
 7. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  746
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  158
  Уште нема коментари од типот "top si kis4e" :)))))
   
 8. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.024
  Допаѓања:
  1.503
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Стави и ти твоја и ке ти дадеме лајк можда и кисс

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  Не сум баш активна на форумов и некако стално го заборавам ама еве и јас да оставам една слика од мене.
  20614480_1968057443439486_514105441_n.jpg
   
  На NikS, христијан, StalkeR и уште 8 други им се допаѓа ова.
 10. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  [​IMG]


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
  христијан, OLI-HAUG, Dzepar и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: