Слики од членовите на форумов

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Alfa Mobil Team, 11 мар 2008.

 1. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.524
  Допаѓања:
  1.027
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy 10 white
  A сега и вистинската
  П.С. Во топ 3 сум по возраст ваљда:КуЉ:
  20150831_093508-min.jpg
   
  На христијан, Dzepar, AlexM и уште 7 други им се допаѓа ова.
 2. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  1.978
  Допаѓања:
  1.580
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung S7 Edge
  uploadfromtaptalk1445507517086.jpg
  Еве и од мене.
  И јас сум во постарите изгледа :)

  Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
   
  На христијан, Dzepar, goran и уште 6 други им се допаѓа ова.
 3. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
 4. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Нeeeee :)
  Еве една со душата Моја...
  [​IMG]
   
  Последна промена: 22 окт 2015
  На SaleSk, krale, христијан и уште 9 други им се допаѓа ова.
 5. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  [​IMG]

  lepotan4e

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   
  На krale, христијан, vonuzu и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Бокуре е овој

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  Noc 32, Bumblebee, Kapistec и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  :pos:haha gresna slika, wait

  edit nemozam da ja najdam.

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   
  Последна промена: 22 окт 2015
 8. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.524
  Допаѓања:
  1.027
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy 10 white
  Не верувам, далеку си од мене, најмалку 10-15 г. :)
   
  На Ilija му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  1.978
  Допаѓања:
  1.580
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung S7 Edge
  Да, да мислев во споредба со другите :D
   
 10. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  [​IMG]
  еве ме и мене со животната сопатничка хаххаха

  и ја ќе да сум у постарите и поубавите хаххахахаххахахаххаха
   
  На KakoDaNe, христијан, Dzepar и уште 7 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: