Сите тестирања ТУКА!

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од ViRuS, 9 мар 2008.

 1. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Се што имате да испробате - испробувајте тука за да не ве бришеме од секаде!
   
 2. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  [MEDIA]http://video.state.gov/?skin=oneclip&fr_story=373918e0932540e5bd515ea15bc72ece040016e2&rf[/MEDIA]
   
 3. Phantom

  Phantom The Lover

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  ТеСт, ТесТ ! :)
   
 4. vlatko_95

  vlatko_95 Punk rocker

  Член од:
  24 мар 2008
  Мислења:
  1.006
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  63
  А што е со темава?Што треба да се прави?
   
 5. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Да се тестира...
  пр. Тестирааааааааам :!!!:! :D
  :(:Добра Ноќ::Го Сакам::confused::Го Сакам::S:S:сПијам:

  Се е во Кеј :D
   
 6. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  На кој си се метнал волку интелегентен ?
   
 7. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Сигурно не на тебе... не друго, син си ми :D

  бај д веј, доста е оф топици :D...
   
 8. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  дај не биди толку глуп, се тестираме !:ЗлобеН::ЗлобеН::ЗлобеН:
   
 9. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  :pos: луд си бе ! :pos:
   
 10. phoner

  phoner Член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  testikal wan....testikal tu.....

  li $t0,0x5
  add $t0,$t0,$t0
  li $v0,0x1
  move $a0,$t0
  syscall
  li $v0,0x10
  syscall
   

Сподели преку: