Систем за онлајн наплата со картички

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од христијан, 10 јан 2017.

 1. Transer

  Transer Нов член

  Член од:
  3 мар 2020
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Која банка ќе им препорачате на брокерите? Отворив брокерска сметка користејќи платформа за тргување од forex broker rating, па морам да ги префрлам парите на картичката.
   

Сподели преку: