Симнување на музика

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од vonuzu, 26 авг 2015.

 1. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  362
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: