Симнување на музика

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од vonuzu, 26 авг 2015.

 1. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Чекај да видам што има тука да симнам

  Sent from my K3 Note using Tapatalk
   
 2. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  Имам и црвена јабука

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
 3. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Дај линк

  Sent from my K3 Note using Tapatalk
   
 4. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  Не ми се аплудирани црвена јабука

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 5. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  Сега ке ги закачам за 10 мин ке ти пратам линк

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 6. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 7. El_Makedonero

  El_Makedonero Искусен член

  Член од:
  6 јан 2010
  Мислења:
  1.441
  Допаѓања:
  1.078
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  РОМ/Верзија:
  8.3
  piratebay? Јас све живо од таму симуњам а верувам дека и тоа има


  Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 8. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.157
  Допаѓања:
  1.625
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Истo ги имa и нa zamunda.

  Sent from my LG-D802
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 9. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Јез да кажа дека несакаш од јутуб, ама да пишам, може и на некој друг ќе му се најде. Има едно програмче, 4k youtube downloader, најјака ствар. Со 1 клик се симиња песна со висок квалитет. :)
   
  На vonuzu и Gajche им се допаѓа ова.
 10. Krk1

  Krk1 Активен Член

  Член од:
  29 мај 2014
  Мислења:
  131
  Допаѓања:
  114
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Redmi Note 3 32/3
  Soulseek, со години го користам, нема што нема.
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: