Симнување на музика

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од vonuzu, 26 авг 2015.

 1. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Луѓе, ми треба линк од каде може да се симнат екс ју песни, но по можност цели албуми, или нешто како нај хитови од екс ју групите. Ако знае некој нека сподели линкови.

  Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk
   
 2. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  Youtube

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
 3. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Брат, не ме заебавај, нешто како архива ми треба, со мп3 цели албуми, без да конвертирам и сл..

  Sent from my K3 Note using Tapatalk
   
 4. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  Барај по торентиве, највише ги има на српскиве торент тракери што се

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
 5. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Прво таму барав, торенти, ама неможам да најдам бе.. Сите веке на саундклауд слушат музика... Хахах

  Sent from my K3 Note using Tapatalk
   
 6. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  Од кој ти треба ги имам сите албуми од рибија чорба

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
 7. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Стави на мега или дропбокс некој greatest hits

  Sent from my K3 Note using Tapatalk
   
 8. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Цел албум ако има такво нешто..

  Sent from my K3 Note using Tapatalk
   
 9. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 10. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.434
  Допаѓања:
  2.089
  Поени од трофеи:
  208
  Имам и од бјело дугме сите албуми али не ми се ставени на дропбокс

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: