Се продава lumia 640

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од tanevski, 21 јун 2017.

 1. tanevski

  tanevski Познат Член

  Член од:
  1 авг 2008
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  287
  Поени од трофеи:
  63
  продавам lumia 640 црна боја цена по договор
   
 2. tanevski

  tanevski Познат Член

  Член од:
  1 авг 2008
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  287
  Поени од трофеи:
  63

Сподели преку: