Се ожени највисокиот човек во светот

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од Kapistec, 28 окт 2013.

 1. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.551
  Допаѓања:
  1.036
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Како што кажува насловот, се ожени најви сокиот човек во светот. Висина 251 цм, шака 27,5 цм, стопало 36,5 цм. Ако иде и со другите „димензии“ вака, јака и душа на невестата.:)
  sultantall.jpg
  b12b735e-5d98-4eb5-8372-816485cdf9ef.jpeg
  3bcdd2e1-74a7-4732-a087-c831a2edb5d3.jpeg
  ff37eafb-d0f1-4afa-9c06-7f80780fb418.jpeg 3224bc73-9164-4b53-a6d3-217ced2c2242.jpeg
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 2. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.505
  Допаѓања:
  2.581
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  има надеж и за пола форум тука значи хахаххаха
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 3. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  ако не албанија не ви бега :)

  Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
   
  На goth50 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.155
  Допаѓања:
  412
  Поени од трофеи:
  83
  Последната слика е интересна, се "сељаци" со андроиди сликаат :p
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.764
  Допаѓања:
  1.337
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Тоа е факт дека три четвртини од целата полутопка користат андроид ,а не iOS :p

  патем интересно е што невестата не мора да клечи за да испуши ,,џоинт":pos:
   
  На Tomekk, TaleNT, RagingDemon и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: