Сервис за iPhone

Дискусија во форумот 'Apple' започната од MI6, 21 мар 2018.

 1. MI6

  MI6 Член

  Член од:
  1 јул 2012
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  Препорака за добар сервис за iPhone во Скопје.
  Се работи за дефект на задната камера на iPhone 6s и не работи power копчето.
  Поздрав.
   
 2. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.024
  Допаѓања:
  1.503
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Ibutik.

  Sent from my ONEPLUS 5T using Tapatalk Pro
   
 3. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397

Сподели преку: