Сепаратор за LCD

Дискусија во форумот 'Дополнителна опрема' започната од GoldenWarior, 16 авг 2014.

 1. GoldenWarior

  GoldenWarior Член

  Член од:
  27 фев 2008
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  18
  Да не има некој сепаратор за LCD за продавање? Во мегамобил немаат на лагер долго време и дури за 2 месеци ќе добијале, а од ибеј не ми се чека..
   

Сподели преку: