Сакате нов мобилен? Прашања и совети тука!

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од dejan.b, 3 јул 2013.

 1. dejan.b

  dejan.b Нов член

  Член од:
  27 апр 2009
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Ќе го продолжувам договорот на Вип па имам избор да земам некој телефон до 2000 денари на тарифата Vip Free M.. Се мислам меѓу Samsung Galaxy mini 2 за 2000 денари, Samsung Galaxy chat за 2000 денари, Alcatel OT M pop за 2000 денари, Sony Xperia tipo 1500 денари, Vip Droid XL 1500 денари, или евентуално Nokia C5 5MP или C3-01.. Мој фаворит е алкателот ама сепак би сакал да слушнам стручно мислење :) Доколку има некој подобар предложете и друг од Вип постпејдт понудата.
  Фала многу.
   
 2. t0mka80

  t0mka80 Активен Член

  Член од:
  11 окт 2011
  Мислења:
  696
  Допаѓања:
  209
  Поени од трофеи:
  43
  Galaxy земај ,или галаху мини 2...
   
  На dejan.b му/ѝ се допаѓа ова.
 3. milcevmartin

  milcevmartin Активен Член

  Член од:
  9 јан 2013
  Мислења:
  468
  Допаѓања:
  214
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  iPhone 6
  Или Типото или Samsung Galaxy Mini 2.
   
  На dejan.b му/ѝ се допаѓа ова.
 4. marchesk

  marchesk Познат Член

  Член од:
  17 сеп 2011
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  282
  Поени од трофеи:
  63
  +1
   
  На dejan.b му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.981
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  tipo
   
  На dejan.b му/ѝ се допаѓа ова.
 6. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.625
  Допаѓања:
  1.864
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Типото. Другите ептен не чинат.
   
  На dejan.b му/ѝ се допаѓа ова.
 7. dejan.b

  dejan.b Нов член

  Член од:
  27 апр 2009
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Гледам Алктелот никој не го предложи а има убедливо најдобри спецификации.. или не се квалитетни алкателите?
   
 8. ilche11

  ilche11 Познат Член

  Член од:
  8 мај 2011
  Мислења:
  1.361
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  63
  Tипото .... Ако сакаш нерви земај алкател
   
 9. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.764
  Допаѓања:
  1.337
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Предлагам Типо (не од фиат туку сони :D) значи земај типото ,а ако сакаш нерви земај алкател инаку јас би земал типото :)
   
  На ilche11 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Зимај типо и не му ја мисли многу.

  Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta
   

Сподели преку: