Роот за ЗТЕ Бладе 3 ПРО

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од Andrej732, 17 мај 2013.

 1. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
 2. Andrej732

  Andrej732 Активен Член

  Член од:
  23 ное 2012
  Мислења:
  450
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Sony Xperia M2
  РОМ/Верзија:
  Stock 4.4.4

  тестирав јас све... нејќи
   

Сподели преку: