Рецензии за Анти вирусни програми

Дискусија во форумот 'Оперативни системи и програми' започната од Klanistok, 19 авг 2010.

 1. riki511

  riki511 Член

  Член од:
  17 јан 2013
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
  Ф8 неке ф4 ниту Дел
   
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  8.187
  Допаѓања:
  8.316
  Поени од трофеи:
  258
  Да не Не ти се упалени usb keyboard /mouse у биос.
  Неможе да не ти дава опција за сејф мод.
  Пробај рчни у биос нешто.
   
 3. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.433
  Допаѓања:
  2.088
  Поени од трофеи:
  208
  Виндовс 8 ја исклучи опцијата преку ф8 да се влегува во сејф мод сеа мора да отвориш cmd и да откуцаш една команда за да влезеш во сејф мод изгуглај како е командата
   
 4. riki511

  riki511 Член

  Член од:
  17 јан 2013
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
 5. SomebodyUnique

  SomebodyUnique Член

  Член од:
  30 мар 2013
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Користам Аваст ама сега прочитав дека излегла бесплатна верзија од Касперски. Кој е подобар? Аваст или Касперски?
   

Сподели преку: