Проценка на PC

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од zokimk, 8 окт 2016.

 1. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.821
  Допаѓања:
  1.712
  Поени од трофеи:
  178
  Помош за проценка колку да го продавам и ако сака некој да го купи нека пише :)
  Монитор Philips 19", ласер принтер Самсунг плус следна конфигурација

  Capture.PNG

  Се исправно, работи одлично.
   
 2. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  220e

  Eдит, не ги видов принтерот и мониторот, проценката е без нив
   
  Последна промена: 9 окт 2016
  На zokimk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.821
  Допаѓања:
  1.712
  Поени од трофеи:
  178
  Ако имаш муштерија пиши


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 4. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  На делови го даваш? цена за CPU-то ако да.
   
 5. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.821
  Допаѓања:
  1.712
  Поени од трофеи:
  178
  Еј сакав комплет да го дадам побрзо па да си земам лаптоп некој. На делови ќе се развлече продавањето.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: