Проценка на вашиот мобилен телефон, тука! (прочитај го првиот пост пред да постираш!)

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од Jane, 5 ное 2008.

 1. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.711
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Колку би можел да го продавам ХТЦ Дезајр 620 ????
  [​IMG]


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.711
  Допаѓања:
  1.319
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Има некој за помош за проценка колку би чинело ??? Инаку помина гаранцијата


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   

Сподели преку: