Проценка на Самсунг С8

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од Superboy, 29 мај 2018.

 1. Superboy

  Superboy Нов член

  Член од:
  26 мај 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Sony Xperia Z2
  РОМ/Верзија:
  6.01
  Поседувам Самсунг С8 стар околу 12 месеци. Истиот работи беспрекорно и е отклучен. Сакам да го продадам, па би Ве молел за проценка и мислење околу цената.
   

Сподели преку: