Промени на форумот

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Cakii, 3 окт 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  бамбуле потег :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Од дамна, јас побарав да ме тргнат, пошто не гледав дека има некој напредок, а и со време кнап. :)

  Иначе додека бев модератор, од епл ме плаќаа дирекно да им бришам постови на андроидџии. Сума, боље да не кажувам. :)
   
  На ivan88, gug1, Pane-G и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Го памтам тој период, тогаш не се согласувавме за некои работи ама испаѓа дека сум ја утнал пронцеката за тебе, со оглед на тоа што се случува на форумов последниов период, ти беше буквално сосема на место модератор и доста подобар од лицемерието кое владее во моментов.

  Сеедно, честитки до новите модератори, и спремајте дијазепамите :D
   
  Bumblebee, krale, Noc 32 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Гледам имало промени, така да со среќа нека Ви е на сите! Јас се откажав од тие работи пред неколку години. :)
   
  На psyside и Noc 32 им се допаѓа ова.
 5. ivan88

  ivan88 Искусен член

  Член од:
  29 авг 2008
  Мислења:
  1.239
  Допаѓања:
  758
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7+, Lumia 640
  РОМ/Верзија:
  iOS 10.1, Windows 10
  Честитки за двајцата нови модератори, топ се. Мој предлог ако треба уште се: @zokimk @Gajche и @the_maker
   
  На Noc 32 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  [​IMG]

  Ве поздрави админот на ГСМ форум
   
  На ivan88, Ilija и DigitalDreamer им се допаѓа ова.
 7. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Свесен си дека се знаат и дека е шала така? или пак кинески ѕид ќе праите? :DD:
   
  На krale и RagingDemon им се допаѓа ова.
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Остај го, девојка му не му давала новиот ајфон 7 да види у мени дали има лаг...
  И се налутил нешто :)
   
  На dino_bt, psyside и RagingDemon им се допаѓа ова.
 9. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Јас да. Ама свесен си дека читаат членови кои не знаат кој е крале и кој е бамблби?
   
 10. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Затоа собиранка.
  Еве ги/не:
  2f91d223b38c411b30f52be06a62367a.jpg
  --- Споено дупло мислење, 26 окт 2016 ---
  На наредната ќе фрчат бокех ефекти...
   
  На krale, Ilija, Noc 32 и уште 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: