Продавам Xiaomi Redmi 1S

Дискусија во форумот 'Канта' започната од Tm88, 20 фев 2016.

 1. Tm88

  Tm88 Член

  Член од:
  4 фев 2014
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  8
  Продавам Xiaomi Redmi 1S во одлична состојба како што е и прикажано на сликите,со него доаѓа оргиналната кутија во која што е купен,полначот и гумена маска. Сите заинтересирани нека понудат цена :)

  rsz_1dsc_0085.jpg

  rsz_dsc_0078.jpg
  rsz_dsc_0077.jpg
  rsz_dsc_0082.jpg
  rsz_dsc_0079.jpg
   
 2. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.320
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  113
  Прочитај ги правилата за огласување...
   
 3. Tm88

  Tm88 Член

  Член од:
  4 фев 2014
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  8
  ок како и да е
   
 4. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.166
  Допаѓања:
  1.628
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Штo ти знaчи кaкo и дa е?прaвилaтa мoрa дa се пoчитувaaт,стaвигo oглaсoт нa пoртaл,пoстирaјгo линкoт тукa oд oглaсoт.

  Sent from my LG-H815 using Tapatalk
   
 5. Tm88

  Tm88 Член

  Член од:
  4 фев 2014
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  8
  Друже разбирам дека има некои правила ама немам баш време за да ги читам правилата така да нема да ми смета и да биде тргнат огласов :)
   

Сподели преку: