Продавам Sony xperia E4G

Дискусија во форумот 'Канта' започната од Tarabuka, 17 јан 2016.

 1. Tarabuka

  Tarabuka Член

  Член од:
  16 окт 2009
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Продавам Sony Xperia E4G. Телефонот е како нов цело време е користен со заштитна фолија и маска. Со телефонот одат гратис две маски и една фолија. Сеуште е под гаранција, користен е само 7 месеци, Батеријата е одлична држи и до 2 дена. Цена 5000 денари
   

  Прикачени податотеки:

 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.981
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Стави го огласот на oglasi.gsm.mk и пастирај го линкот ... такви се правилата
   
  Последна промена: 17 јан 2016
  На Dzepar, goran и Bumblebee им се допаѓа ова.

Сподели преку: