Продавам Samsung Galaxy S2

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од mobfors, 23 јан 2018.

 1. mobfors

  mobfors Член

  Член од:
  3 авг 2009
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
  Продавам Samsung Galaxy S2, работи перфектно, бел, лаjсната по краjот е малку излижана инаку е добро сочуван. Батеријата држи до 2 дена, зависно како се користи. Dual core procesor, 8mp камра, 1gb/16gb меморија,
  Со него има оригинален S2 полнач, усб кабел, заштитна футрола, резервно задно капаче и energy charger 2500 mah надворешен брз полнач.

  Цена за се 2500 денари
  контакт на мобилен - 075 - 63 48 49

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Изменето од модератор: 23 јан 2018

Сподели преку: