Продавам Samsung galaxy Core Prime

Дискусија во форумот 'Канта' започната од ~VolleyMan~, 15 јан 2016.

 1. ~VolleyMan~

  ~VolleyMan~ Нов член

  Член од:
  22 апр 2009
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Продавам Samsung galaxy Core Prime купен вчера,со 2 години гаранција. Цена 7500 ден.

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.981
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Стави го огласот на oglasi.gsm.mk и пастирај го линкот ... такви се правилата
   
  На Bumblebee, Dzepar и goran им се допаѓа ова.

Сподели преку: