Продавам Nexus 5 16GB

Дискусија во форумот 'Канта' започната од raperot, 12 мај 2015.

 1. raperot

  raperot Познат Член

  Член од:
  28 јан 2010
  Мислења:
  445
  Допаѓања:
  262
  Поени од трофеи:
  63
  Дечки, продавам N5 16GB предна маска црна, позади бел.
  Работи на сите мрежи.
  За цена може да се договориме.
   
  Изменето од модератор: 13 мај 2015
 2. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.166
  Допаѓања:
  1.628
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Стави го огласот на портал,пошто вака ке оди во канта.

  Sent from my LG-D802
   
  На raperot му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: