Продавам Mi WiFi AC Router 3

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од goth50, 25 мар 2017.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.498
  Допаѓања:
  2.575
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Продавам Mi WiFi AC Router 3
  цена 1700 денари
  уште под гаранција - 7 месеци користен

  http://oglasi.gsm.mk/oglas?id=1998
   

Сподели преку: