Продавам Macbook Pro 15"

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од goth50, 17 авг 2017.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.498
  Допаѓања:
  2.576
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Продавам
  Macbook Pro mid 2010 15" ---- https://support.apple.com/kb/sp582?locale=en_US
  upgrade: ram 8gb, ssd samsung 250 gb
  NVIDIA GeForce GT 330M

  цена 400 евра можност за договор.
  и кутијата ја чувам ако му значе на некој :)

  п.с. имам оглас ставено уште не е испаднат ќе го едитирам постов
   
 2. miro

  miro Активен Член

  Член од:
  24 дек 2009
  Мислења:
  362
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  43

  Другар aј пиши ми тел да се слушниме заинтересиран сум
   
 3. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.498
  Допаѓања:
  2.576
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  hajmo narode :)
   
 4. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.498
  Допаѓања:
  2.576
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Nova cena 360e
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. jabawokee

  jabawokee Активен Член

  Член од:
  27 јул 2012
  Мислења:
  161
  Допаѓања:
  68
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note
  РОМ/Верзија:
  Miui V6
  Дали е продаден ?
   

Сподели преку: