Продавам ipad air 2

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од goth50, 22 апр 2017.

 1. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.498
  Допаѓања:
  2.575
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Ipad air 2 златен
  64gb
  ептен зачуван - гратис торба за носење нова
  цена 16.000 ден
  иам оглас закачено на огласникот
   
  На El_Makedonero и Torte Mobile им се допаѓа ова.
 2. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.498
  Допаѓања:
  2.575
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  хајмо народе навали :)))))
   
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.415
  Допаѓања:
  2.942
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Извини вака шо ќе ти се мешам, ама златен е :(
   
 4. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.498
  Допаѓања:
  2.575
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Gold rulz :)))
   
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.415
  Допаѓања:
  2.942
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Кога ќе видам машко со златен уред.

   
  На StalkeR и goth50 им се допаѓа ова.

Сподели преку: