Продавам Asus strix GTX1070 О8G

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од Andrej666, 2 ное 2018.

 1. Andrej666

  Andrej666 Член

  Член од:
  10 окт 2014
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  OnePlus3T
  Се продава горе наведената графичка,графичката е одлично сочувана користена само за игри.преостаната гаранција до Октомври 2019
  Цена:18500денари
   
  Последна промена: 2 ное 2018
 2. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.543
  Допаѓања:
  1.390
  Поени од трофеи:
  178
  Стави линк од огласот :)
   
 3. Andrej666

  Andrej666 Член

  Член од:
  10 окт 2014
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  OnePlus3T
  Линк?Ја не мие уште огласена на Реклама5 :D
   
 4. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.543
  Допаѓања:
  1.390
  Поени од трофеи:
  178
  Имаме огласи на ГСМ, кликни тука. Кога објавуваме огласи на форумот, мора истиот да биде објавен на нашите огласи. Таква е полисата на ГСМ :)
   
  На Andrej666 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  немора да става де :) мн убава цена, али да си ја продадам прво ја мојава GTX970
   

Сподели преку: